KOVA: GüNLüK BURç YORUMLARı - 29 EYLüL

Genel

Genel olarak sosyal, politik ve insanı sorunlara dikkat etmeye meyilli bir yapınız var ve bugün bu yönünüzü daha önce hiç olmadığı kadar gün yüzüne çıkaracak can sıkıcı haberler alabilirsiniz. İşin içindekileri tanıyabilirsiniz ve bu yüzden bu tip olaylarla ilişkili gruplara katılmak isteyebilir, bu yolla hayatınızı sonsuza dek değiştirmek isteyebilirsiniz. Bir fark yaratmak için yaşıyorsunuz, o zaman yaratın!Eski sevgilim geri dönecek mi?

Aşk Burç Yorumları - 29 Eylül

Bugün birine bir şeyler vermeniz gerekebilir. Sevgilinizle bir tartışmanın ortasında ve ikiniz de bir şeyleri savunuyor olabilirsiniz. Ama bugün barış imzalama zamanı. Uzlaşmak için bir yol bulun ya da eğer bu kişiyi gerçekten seviyorsanıız, belki de boyun eğmek en iyisi olacak. Egonuzu bir kenara bırakın, illa doğru olmanız gerekmiyor. Bu güzel ilişkiyi kurtarmak istediğinizi unutmayın.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 29 Eylül

Bugün iş yerinde, özellikle de başkalarından da sorumlu iseniz, birkaç probleminiz olabilir. Becerileriniz ve bilgileriniz, başkalarının saygısını kazanmak için ne yapabileceğiniz sorusunu ortaya koyabilir. Çalıştığınız ortama ne katıyorsunuz? Hiç kendi başınıza herhangi bir projede çalıştınız mı? Bugün, bu tip soruların cevaplarını bulmak için içgözlem yapabileceğiniz bir gün.

Maddi Durum Burç Yorumları - 29 Eylül

Hayatınıza vermek istediğiniz yeni yön hakkında yeterince düşündünüz. Bu düşünce aşaması şu an sona eriyor gibi. Projeleri somut olarak ele alma ve becerilerinizi test etme aşamasında, harekete geçerek tüm soruları çözmek zorundasınız. İster inanın ister inanmayın, bu şekilde harekete geçmek sizi daha da rahatlatacak.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 29 Eylül

İletişim becerilerini bugün harika bir şekilde kullanıyor olacaksın. Telefonda kendini onlarca insanla konuşurken bulabilirsin. Birçok e-postaya da yanıtl vermen gerekebilir. Tempon yoğun olabilir, o yüzden uyum sağlamaya çalışmalısın. Sağlıklı bir öğle yemeği ye. Akşam vakti ise, gün boyu yaptıklarına karşı ödül olarak senin için özel biriyle vakit geçirerek rahatla!

Yaşlı bir erkek evine ziyarete gelebilir ve gün için yaptığın planları bozabilir. Umutsuzluğa kapılma; kişi söyleyeceğini söylesin ve sonra da evden gönder. Evinin dekorundan vs. sıkılmış olabilirsin, parlak dekoratif nesneler alıp ortama şıklık katabilirsin. Daha geniş çaplı bir dekorasyon da düşünüyor olabilirsin. Şimdilik, birkaç çiçek yaşam alanını güzelleştirmeye yetebilir.

25 Eylül - 1 Ekim haftalık burç yorumları

Uğraşlar: Hafta ilerledikçe üzerinizdeki kara bulutlar uzaklaşıyor. Perşembe günü Mars ve Satürn verimliliğinizi daha da artıracak. Sıkı çalışmaya devam!

İlişkiler:  Perşembe gününden itibaren Güneş ve Venüs Terazi burcunda, Jüpiter ise Koç burcunda aşk hayatınıza rengârenk bir hava katacak. Sarıp sarmalandığınızı hissediyorsunuz. Aşk tanrısı size değer veriyor! Kendinizi gösterin, kenarda kalmayın...

eylül aylık burç yorumları

İlişkiler: İlişkilerinizde bazı şeyleri daha net görüyorsunuz ve bu da ebeveyn, eş veya arkadaş olarak kendinizi daha iyi konumlandırmanıza yardımcı oluyor.

Uğraşlar: Eylül ayında her şeye yeniden başlayabilmek için düşünmeli, planlar yapmalı ve belki de geçmiş deneyimlerinizi gözden geçirmelisiniz.

Astro Bonus: 29 Eylül’deki Koç Dolunayı size çok iyi gelecek .

2019-02-28T17:07:38Z dg43tfdfdgfd